Internet radiowy - Luboń

Bez dostępu do sieci większość z nas nie wyobraża sobie już życia.

Internet jest naszym narzędziem pracy oraz źródłem rozrywki i ważnym elementem codzienności. Połączenie internetowe jest niemal tak samo istotne, jak dostęp do wody czy elektryczności. Samo połączenie z siecią jest możliwe na różne sposoby – w ofercie dostawców znajduje się Internet radiowy, LTE oraz światłowód.

Netronik to poznański dostawca usług internetowych, który działa bezpośrednio w stolicy Wielkopolski oraz jej okolicach – w Luboń, Komorniki, Przeźmierowo czy Tarnowo Podgórne. Czym charakteryzuje się Internet radiowy? Jego największą zaletą jest fakt, że dzięki przesyłowi radiowemu gwarantuje stałe połączenie z siecią nawet w miejscach, do których nie sposób doprowadzić kabli. To wygodne rozwiązanie ma też całkiem spory zasięg, a potrzebna do zainstalowania infrastruktura jest naprawdę tania, ponieważ wystarczy się zaopatrzyć jedynie w nadajnik i odbiornik.

 

Internet radiolinia dla domu

10 Mb/s 30 Mb/s
Czas umowy 24 m-c 69
brutto
79
brutto
Czas umowy 18 m-c 79
brutto
89
brutto
Czas umowy nieokreślony 199
brutto
219
brutto
Maksymalna prędkość interfejsu do / od Abonenta 10/4 Mbps 30/4 Mbps
Gwarantowana prędkość minimalna 5/2 Mbps 15/2 Mbps

Szybki i niezawodny Internet radiowy – Luboń

Posiadamy doświadczenie na rynku i wiemy, co najbardziej się dla Państwa liczy. Internet radiowy (FWA – ang. Fixed Wireless Access) to metoda bezprzewodowego dostępu do sieci, którą sprawdziły już tysiące zadowolonych klientów. Zasadniczą zaletą tego połączenia sieciowego jest duży promień rozchodzenia się fal radiowych, dzięki czemu dostęp do Internetu możliwy jest nawet w odległości do 25 km od nadajnika. Dzięki temu zasięg Internetu radiowego jest znacznie większy niż zasięg łącza mobilnego, a Państwo będą mogli cieszyć się dostępem do sieci bez ograniczeń w postaci kabli.

internet radiowy luboń

Zapraszamy do kontaktu