Najszybszy Internet stacjonarny po kablu - światłowodowy - Komorniki

W Netronik wiemy, czego oczekują Państwo od Internetu.

Szybki światłowód – Komorniki

W naszej ofercie znajduję się najszybszy stacjonarny Internet światłowodowy, który doprowadzamy w okolice Poznania, między innymi do Komornik. Technologia światłowodowego dostępu do sieci to zdecydowanie przyszłość dzisiejszego świata. Nie ma na rynku porównywalnych usług szybkiej transmisji. To technologia, która oferuje Internet nie tylko o najwyższej prędkości, ale również bardzo wysokiej niezawodności – a to dwa podstawowe warunki, których odbiorcy oczekują od dostawcy sieci.

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców prywatnych i przedsiębiorców. Doprowadzenie szybkich łączy internetowych prosto do domów użytkowników oraz firm przełoży się bezpośrednio na komfort korzystania z Internetu. Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z powolnego łącza rozumie, jak cudownym wynalazkiem jest szybki Internet i jak frustrujące jest korzystanie z powolnej sieci. Nasz światłowód dociera w okolice Poznania – m.in. do takich miejscowości jak: Komorniki, Luboń, Tarnowo Podgórne. W Netronik zapewniamy Państwu szybkie i stabilne łącze, a tylko takie gwarantuje przyjemność korzystania z Internetu.

 

Internet światłowód dla domu

100 Mb/s 1 Gb/s
Czas umowy 24 m-c 99
brutto
139
brutto
Czas umowy 18 m-c 129
brutto
199
brutto
Czas umowy nieokreślony 259
brutto
399
brutto
Maksymalna prędkość interfejsu do / od Abonenta 100/6 Mbps 1000/10 Mbps
Gwarantowana prędkość minimalna 50/3 Mbps 200/8 Mbps
Opis stały dostęp do sieci
dedykowane włókno z pełną mocą optyczną, bez podziału na innych
łacza na Świat: LEVEL3, GTT , HE, RETN, TELIA, POZIX, EPIX, PLIX, THINX, TP-IX
internet stacjonarny komorniki

Najszybszy Internet stacjonarny – Komorniki – jakość od Netronik

W dzisiejszych czasach wszyscy korzystamy z Internetu – to dobrodziejstwo naszych czasów. To nasze narzędzie pracy i źródło rozrywki, dlatego warto wybrać dostawcę, który zapewni nam szybki i niezawodny Internet działający bez względu na warunki pogodowe za oknem. Bezpieczeństwo przesyłania danych, energooszczędność, wysoka dostępność serwerów – wszystko to i o wiele więcej gwarantuje nasz Internet po kablu, którym mogą się cieszyć mieszkańcy Komornik i innych bezpośrednich rejonów Poznania.

Zapraszamy do kontaktu