Najszybszy Internet stacjonarny po kablu - światłowodowy - Luboń

Netronik to niezależny dostawca usług internetowych, który dostarcza najszybszy Internet po kablu typu światłowód w bezpośrednich okolicach Poznania oraz na terenie takich miejscowości jak: Luboń, Komorniki, Tarnowo Podgórne czy Przeźmierowo.

Nowoczesny światłowód – Luboń

Już dziś zapoznajcie się Państwo ze szczegółami naszej oferty i wybierzcie jakość, którą gwarantuje Internet światłowodowy. Jest to technologia przyszłości, która już dziś pozwoli Państwu cieszyć się najszybszym Internetem, bezpieczeństwem w sieci oraz możliwością wysyłania danych bez ograniczeń.

Polecamy Państwa uwadze Internet stacjonarny, który sprawdzi się idealnie w warunkach domowych. Z Netronik mogą Państwo zmienić dotychczasowy poziom dostępu do sieci oraz komfort pracy i rozrywki na najwyższy standard na rynku. Jako jedyny dostawca w Poznaniu podłączamy klientów do przepustowości 10 i 40 Gbps, gwarantując maksymalną prędkość interfejsu do i od abonenta.

 

Internet światłowód dla domu

900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Czas umowy 24 m-c 139
brutto
199
brutto
Czas umowy nieokreślony 359
brutto
499
brutto
Maksymalna prędkość interfejsu do / od Abonenta 900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Gwarantowana prędkość minimalna 200/50 Mbps 900/100 Mbps
Opis stały dostęp do sieci
dedykowane włókno z pełną mocą optyczną, bez podziału na innych
łacza na Świat: LEVEL3, GTT , HE, RETN, TELIA, POZIX, EPIX, PLIX, THINX, TP-IX
najszybszy internet światłowodowy luboń

Niezawodny i najszybszy Internet stacjonarny – Luboń

Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi i firmami na terenie Poznania, Lubonia i nie tylko. Wybierając Netronik, mogą Państwo liczyć na mnóstwo korzyści wynikających z używania technologii światłowodu, m.in. niezwykle szybkie pobieranie plików (film 1 GB można pobrać już w ciągu 20 sekund), niski PING oraz wysoką dostępność serwerów, bezpieczeństwo przesyłanych plików, filmy na YouTube w jakości nawet 4K, bezpieczny i bezpośredni przesył wrażliwych danych oraz ograniczoną możliwość podłączenia się osób niepożądanych.

Zapraszamy do kontaktu