Najszybszy internet FTTH - światłowód - Poznań

Netronik to niezależny dostawca usług internetowych na miarę dzisiejszej rzeczywistości. Proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym poprawią Państwo komfort swojego życia.

Światłowód – Poznań

Tworzymy nowe standardy usług internetowych na miarę Państwa oczekiwań. Doskonale znamy rynek i jego potrzeby, ponieważ mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w telekomunikacji. Pracujemy w takich miastach jak Poznań. Nasz światłowód oraz linie radiowe to rozwiązania najnowszej generacji o najwyższych dostępnych parametrach, dzięki którym naocznie przekonają się Państwo o tym, jak szybki może być Internet. Niezależnie od tego, którą ofertę Państwo wybiorą, gwarantujemy pełną satysfakcję ze świadczonej usługi.

W Netronik wiemy, czego każdy z nas oczekuje od Internetu – szybkości, niezawodności, bezpieczeństwa. To wszystko może Państwu zagwarantować światłowód. Działamy w okolicach Poznania i zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców stolicy Wielkopolski i bezpośrednich okolic. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania w zakresie dostarczania Internetu do Państwa domu lub firmy – jesteśmy otwarci na kontakt z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami. Bez względu na to, jaką formę współpracy podejmiemy, mogą Państwo liczyć na moc korzyści wynikających z korzystania z Internetu światłowodowego, m.in. szybkie pobieranie plików (film 1 GB można pobrać już w ciągu 20 sekund), niski PING oraz wysoką dostępność serwerów (co z pewnością docenią miłośnicy gier on-line), filmy na YouTube w jakości nawet 4K, bezpieczny i bezpośredni przesył wrażliwych danych czy ograniczoną możliwość podłączenia się osób niepożądanych.

 

Internet światłowód dla domu

900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Czas umowy 24 m-c 139
brutto
199
brutto
Czas umowy nieokreślony 359
brutto
499
brutto
Maksymalna prędkość interfejsu do / od Abonenta 900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Gwarantowana prędkość minimalna 200/50 Mbps 900/100 Mbps
Opis stały dostęp do sieci
dedykowane włókno z pełną mocą optyczną, bez podziału na innych
łacza na Świat: LEVEL3, GTT , HE, RETN, TELIA, POZIX, EPIX, PLIX, THINX, TP-IX
światłowód ftth poznań

Internet FTTH – światłowód Poznań

Netronik dostarcza Internet w Poznaniu między innymi za pomocą najnowszej technologii FTTH, czyli Fiber-to-the-Home, która oznacza doprowadzenie światłowodu bezpośrednio do lokalu abonenta. Technologia FTTH jest odpowiedzią na potrzeby współczesności. Jest to określenie typu infrastruktury, w której światłowód łączy centralę bezpośrednio z mieszkaniem lub domem klienta. Oznacza to, że między dostawcą (Netronik) a odbiorcą Internetu nie ma żadnych barier mogących spowalniać transfer, a ten w przypadku światłowodu jest nieograniczony. To wszystko sprawia, że wybierając naszą poznańską firmę, wybierają Państwo nową jakość Internetu. Poznań Grunwald

Zapraszamy do kontaktu