Najszybszy Internet stacjonarny po kablu - światłowodowy - Poznań Grunwald

Netronik proponuje Państwu najszybszy Internet stacjonarny w rejonie Poznań Grunwald (i innych częściach miasta).

Internet światłowodowy – Poznań Grunwald

Jako jedyny dostawca w Poznaniu podłączamy klientów do portów o przepustowości 10 i 40 Gbps, które są dla wielu dostawców dopiero przyszłością. Dzięki nam poznają Państwo korzyści z korzystania ze światłowodu, którego atutami są przede wszystkim nieograniczona prędkość przesyłu, niezawodność i odporność na zakłócenia. Każdy użytkownik korzystający z tej nowoczesnej technologii ma zapewniony szybki i stabilny dostęp do sieci, niezależnie od uwarunkowań pogodowych, które drastycznie wpływają na działanie bezprzewodowej infrastruktury.

Zmieniamy rzeczywistość na taką, w której problemy z Internetem przestają mieć rację bytu. Nasza oferta dedykowana jest klientom prywatnym i przedsiębiorcom – nasz Internet po kablu dotrze we wszystkie okolice Poznania – Grunwald, Komorniki, Luboń, Tarnowo Podgórne… Już dziś zdecydujcie się Państwo na Internet domowy lub firmowy z naszej oferty i przekonajcie się, że światłowód w dzisiejszych czasach jest najbardziej pewnym sposobem dostępu do Internetu, telewizji czy telefonii, a przy tym wielką obietnicą przyszłości. Możliwości kabli światłowodowych są znacznie wyższe, niż jesteśmy w stanie to sobie wyobrazić, co więcej – w przyszłości prędkość łączy z pewnością będzie wzrastać.

 

Internet światłowód dla domu

900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Czas umowy 24 m-c 139
brutto
199
brutto
Czas umowy nieokreślony 359
brutto
499
brutto
Maksymalna prędkość interfejsu do / od Abonenta 900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Gwarantowana prędkość minimalna 200/50 Mbps 900/100 Mbps
Opis stały dostęp do sieci
dedykowane włókno z pełną mocą optyczną, bez podziału na innych
łacza na Świat: LEVEL3, GTT , HE, RETN, TELIA, POZIX, EPIX, PLIX, THINX, TP-IX
najszybszy internet światłowodowy poznań grunwald

Najszybszy Internet stacjonarny – Poznań Grunwald

Jak działa Internet po kablu, który dostarczamy w okolicach Poznań Grunwald? Kabel światłowodowy to rodzaj przezroczystego włókna szklanego z domieszką tworzyw sztucznych. To w nim odbywa się przesyłanie danych za pomocą… światła! Obecnie jest to jedna z najnowocześniejszych technologii teleinformacyjnych na rynku, którą wybiera coraz więcej klientów.

Zapraszamy do kontaktu