Najszybszy Internet stacjonarny po kablu - światłowodowy - Przeźmierowo

Internet światłowodowy to najnowsza technologia na rynku, którą mogą cieszyć się mieszkańcy Poznania oraz okolic – Przeźmierowa, Tarnowa Podgórnego, Lubonia czy Komornik.

Szybki i niezawodny Internet po kablu – Przeźmierowo

Dziś dostęp do sieci może być szybki, niezawodny i bezpieczny – taki, jakiego od zawsze oczekiwaliśmy. Ponadto światłowód to nie tylko korzystanie z super szybkiego Internetu. Umożliwia on także odbiór telewizji i rozmowy telefoniczne w lepszej jakości, które są możliwe bez względu na warunki atmosferyczne panujące za oknem. Inne korzyści korzystania ze światłowodu to m.in. energooszczędność, bezpieczeństwo przesyłania plików czy gwarancja oglądania filmów bez buforowania na YouTube w jakości nawet 4K.

Wybierając Internet po kablu od Netronik, wybierają Państwo najlepszego dostawcę Internetu w okolicach Poznania (Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne, Luboń czy Komorniki). Tylko my jako jedyny dostawca w Poznaniu podłączamy klientów do przepustowości 10GB, która dla innych dostawców jest dopiero przyszłością. Nasze wieloletnie doświadczenie w rozbudowie sieci Internetu w technologii światłowodowej o przepustowości 100MB-10GB to gwarancja najwyższej jakości usług.

 

Internet światłowód dla domu

900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Czas umowy 24 m-c 139
brutto
199
brutto
Czas umowy nieokreślony 359
brutto
499
brutto
Maksymalna prędkość interfejsu do / od Abonenta 900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Gwarantowana prędkość minimalna 200/50 Mbps 900/100 Mbps
Opis stały dostęp do sieci
dedykowane włókno z pełną mocą optyczną, bez podziału na innych
łacza na Świat: LEVEL3, GTT , HE, RETN, TELIA, POZIX, EPIX, PLIX, THINX, TP-IX

Najszybszy Internet stacjonarny – Przeźmierowo

Najszybszy Internet w Przeźmierowie i nie tylko gwarantuje Netronik! Chętnie podejmujemy współpracę z klientami indywidualnymi i firmami. Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy, więc tworzymy nowe standardy usług internetowych dla domu i firm. Doskonale znamy rynek i jego potrzeby, ponieważ mamy ponad dwadzieścia lat doświadczeń w telekomunikacji. Nasze łącza światłowodowe oraz linie radiowe to sprzęt najnowszej generacji o najwyższych dostępnych parametrach.

najszybszy internet światłowodowy poznań grunwald

Zapraszamy do kontaktu