Najszybszy Internet stacjonarny po kablu - światłowodowy - Tarnowo Podgórne

Internet światłowodowy to w tej chwili najszybszy Internet stacjonarny na rynku, dający nawet 10 i 40 Gbps.

Najszybszy Internet stacjonarny – Tarnowo Podgórne

W Netronik proponujemy Państwu najszybszy i najbardziej niezawodny dostęp do sieci, którą dostarczamy na terenie Poznania i okolic (Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo, Luboń). Jako jedyny dostawca w Poznaniu podłączamy klientów do przepustowości 10 i 40 Gbps – dzięki nam osobiście poczują Państwo, jak fenomenalnie może działać Internet niezależnie od warunków atmosferycznych i innych zewnętrznych okoliczności.

Ta nowoczesna technologia jest przyszłością Internetu, a jego charakterystyczna nazwa pochodzi od kabli z bardzo cienkich szklanych włókien, które przewodzą impulsy światła. W praktyce oznacza to tyle, że każdy z użytkowników światłowodu posiada w swoim mieszkaniu zainstalowaną końcówkę z dostępem do sieci, a wraz z nią gwarancję większej przepustowości, lekkości oraz płynności działania i – szybkości, która powoli przekracza najśmielsze oczekiwania klientów z Poznania i jego bezpośrednich okolic, w tym z Tarnowa Podgórnego.

 

Internet światłowód dla domu

900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Czas umowy 24 m-c 139
brutto
199
brutto
Czas umowy nieokreślony 359
brutto
499
brutto
Maksymalna prędkość interfejsu do / od Abonenta 900/150 Mbps 2000/200 Mbps
Gwarantowana prędkość minimalna 200/50 Mbps 900/100 Mbps
Opis stały dostęp do sieci
dedykowane włókno z pełną mocą optyczną, bez podziału na innych
łacza na Świat: LEVEL3, GTT , HE, RETN, TELIA, POZIX, EPIX, PLIX, THINX, TP-IX

Technologia przyszłości – światłowód – Tarnowo Podgórne

Wybierając Netronik, wybierają Państwo gwarancję korzyści, m.in. bezpieczeństwo przesyłanych plików, bezpieczny i bezpośredni przesył wrażliwych danych, najniższy pobór mocy niezbędny do przesłania 1 megabajta danych. Jak to działa? Ponieważ jedno włókno światłowodu to jeden klient, więc nie ma mowy o spowolnieniach w dostępie do sieci. Tylko Internet światłowodowy po kablu daje Państwu dostępną pełną szerokość pasma światłowodu dla każdego użytkownika.

najszybszy internet światłowodowy tarnowo podgórne

Zapraszamy do kontaktu